| Adriana_1090 a întrebat:

Termin clasa a VIII si nu stiu cu ce rochita sa ma imbrac la poze. cateva idei?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| PuFuLeTe a răspuns:

Poii o rochita eleganta big grin Sati scoata in evidentza corpul si in care sa aratzii biine!happy

| LLO a răspuns:

Vrei obligatoriu rochiţă? Şi eu termin a8a şi m.am gândit să imi iau blugi cu talie înaltă şi o cămaşă cu volănaşe +. ceva pantofi cu toc mai înalt

| Adriana_1090 explică:

Oh am uitat sa specific ca peste 2 saptamani fac pozele pentru albumtonguetongue deci rochita cat mai urgent nu vreau asa scurta sunt am 1.63 si 45-50 kg si am parul lung m-am gandit sa il intind si intr-o parte sa-mi fac cateva fire cretze ce ziceti? maine ma duc cu mama sa-mi iau rochita help!laughing

| McDLove_6908 a răspuns:

Iti trebuie ceva care sa iti avantajeze corpul. Si eu am aceeasi problema: nu stiu cu ce sa ma imbrac la sfarsit de clasa a 8a.