| BogdanFnky a întrebat:

Sunt intr'un liceu economic, la turism si alimentatie publica, iar diriginta a zis sa ma tund. Are voie sa imi impune lucrul asta? Am citit regulamentul scolii si nu scrie nicaieri de freza. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Catenstein a răspuns:

Esti in Chitu nu?rolling on the floor)[Craiova]
ehh asa sunt profele eu am avut o diriga nebuna care a tuns un baiat cu foarfeca de hartie ca nu s-a tuns ca a spus eachatterbox...
poate diriga ta nu o fi ca a meaoh go on
nu te tundeoh go on
da.o draqoh go on

| Blackheartt a răspuns:

Wa deci in primul rand nu iti zice nimeni cum sa vii tu! si in al doilea rand spune-i in fata ce ti-am zis eu! nu imi zici tu mie cum sa vin la scoala daca vreau imi bag si un belciug in **** si dau cu el de banca happy

| JokoSmile a răspuns:

Hi. Daca nu scrie in regulament, atunci nu o inteleg. Eu am probleme cu pierce-ul la liceu sad, iar asta scrie in regulament sad, nici anul trecut nu mi l-am dat jos in a9a de ce as face-o si anul asta? Si eu sunt tot la turism si alimentatie si pe deasupra am si uniforma I don't want to see, ei incearca sa ne obisnuiasca cu regurile pe care le vom avea dupa ce terminam liceul, deoarece fiind la turism si alimentatie poti lucra ca ospatar si iti imaginezi ca sigur vei avea o uniforma tongue si nu o sa te plangi sefului de reguli. Las-o pe dirigata sa vorbeasca, zici ca ea si faci ca tinewinking laughing.
Peace