| dbSteff a întrebat:

Sunt o fire mai timida, mai fara curaj si cred ca o sa am de suferit. Azi i am luat unei fete apărarea pe ask. ( ştiţi ca sunt tot felul de anonimi ). si m a ameninţat ca daca ma prinde pe afară ma bate. L am blocat. Imi e destul de frica... voiam sa intreb. mai are rost sa traiesti si d astea cand toti oamenii se iau de tine, te ameninţă, nici pe strada nu poti merge ca se ia cineva de tine.

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

I-ai luat apararea pe ask? Frate, eu i-am luat uneia pe facebook apararea apoi pe chat privat ne-am...
Eu zic sa te duci la un military shop si sa iti cumperi un pistol sa te antrenezi apoi sa-l confrunti pe coate goale si cine stie, poate ajungi la stirile de la ora 5.
Ce zici? e corect asa?

| d3javw a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic..pari o persoana buna de aceea te ia lumea de proasta, daca nu te poti schimba macar incearca sa ocolesti belelele

| fluturasdecatifea a răspuns:

Pai in primul rand a fost foarte dragut din partea ta sa-i iei apararea. Nu trebuia sa-l blochezi sa stii ca foarte multe persoane sunt mari si tari in spatele unui ecran. Si da are rost sa traiesti, astea or sa treaca