| PrimeTime a întrebat:

Sunt pasionat de fotografie,si de cateva luni mi-am cumparat un Nikon d3100, deoarece am zis sa incep cu ceva entry-level.La vara imi voi lua d7100, dar pana atunci, am nevoie de alt obiectiv pentru d3100.Momentam,il am pe cel care l-am primit impreuna cu aparat adica cel de 18-55.Am nevoie de un obiectiv special pentru portrete, si am nevoie sa nu fie unul fix.Asta m-ar cam deranja, deoarece va trebui sa misc cand vreau sa tai dintr-o fotografie.Si ar trebui sa aiba si autofocus,cu cel manual,nu am probleme, dar tot mai bine e pe autofocus.Si va rog, sa nu mi-l spuneti pe cel de 55-200.Multumesc frumos.happy Funda.Scuzati categoria, dar daca as fi pus aceasta intrebare la "Arta si cultura" nu cred mi s-ar fi raspuns la intrebare.Si am uitat sa specific, sa zicem ca bugetul e undeva pe la 20-25 milioane.

1 răspuns:
| florin22xxl a răspuns:

Salut,
Am eu un Nikon D7100 daca te intereseaza.Cumparat pe 24.04. 2013, garantie 3 ani la SKIN.
Pret 4300.
bafta