| anonim_4396 a întrebat:

Sunt si eu clasa a VI-a si m-a pus profesoara de fizica sa fac cateva experimente, cate vreau eu, maxim 4, pot si 1 daca e ceva mai dificil. Am cautat pe net si am gasit 2 cu apa (foarte interesante), insa vreau sa mai fac cateva (am o ora la dispozitie si cele 2 experimente le fac in 10 minute). Imi spune voi ce experiment as mai putea face? Ofer funda!

1 răspuns:
| Deeyuuuuu a răspuns:

Sfatul meu, incearca sa le combini pe cele doua gasite intr-unl singur :* eu asa faceam si imi reusea de cele mai multe ori!
SucceS!