| printzesica a întrebat:

surioara mea s-a nascut in ziua de mos nicolae si mami nu stie ce nume sa-i punem ma ajutati voi? funda pentru cele mai frumoase

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Heii!
-Nicole
- Nico
- Nicoleta
-Nicola
-Nicolette
-Nicol(nu stiu daca este de Sf. Nicolae sigur)
Alte idei nu mai am. Sper ca te-am ajutat si La multi ani! surorii tale happy
Bafta!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nicoleta.

| TeoPT a răspuns:

Am trăit să o văd și pe asta. Se caută nume pentru nou-născuți pe TPU. straight face

| mona a răspuns:

Nicoleta,Nicolle

| Dumnezău a răspuns:

Ce zici de Lilith sau Arya? Macar sa fii hipster pana la capat, daca e prea mainstream sa folosesti o tabla de oujia si sa trantesti litere la nimereala.