| SpecToras a întrebat:

Sutn clasa a 7 a si nu stiu la ce liceu voi da peste 2 ani sunt din Braila. Daca stiti niste licee din Braila si cu ce medie se intra si poate ceva profile va rog ajutati-ma! Cel mai bun raspuns funda!

1 răspuns:
| GerovitalseBumControl a răspuns:

Pai...uite liceu G.M.Murgoci este cel mai bun liceu din Braila este liceu teoretic deci are toate profilurile spre exemplu la filiera reala sunt profilele mate-info si stiinte ale naturii iar filiera umana filologie si sitiinte sociale.Al doilea liceu este N.Balcescu tot liceu teoretic, al treilea N.Iorga,al patrulea liceul pedagocic iar al cincilea liceul P. Cerna. sper ca te-am putut ajuta funda?