| georgica112 a întrebat:

Termin clasa a 12 a si dau la facultatea de Geografie din Bucuresti (Geografia Turismului).
As vrea sa lucrez inca din primul an, si ma gandeam sa dau examen pentru invatator necalificat...Ce credeti? Invatator la 19 ani happy

Am vazut subiectele de anul trecut si nu mi se pare greu, trebuie sa invat didactica/metodica in aceasta vara!

As vrea cateva pareri! Merci :*

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce faci la examen, la cat de prost pregatiti sunt profesorii, mai ales cei suplinitori in ziua de azi, daca iti pui un pic capul la contributie de ce nu...

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Parerea mea e ca nu e o problema varsta.Ai mari sanse, ca suplinitor, mai ales ca la aceste examene se prezinta si candidati numai cu liceu +bac.Bafta.