| georgica112 a întrebat:

Termin clasa a 12 a si dau la facultatea de Geografie din Bucuresti (Geografia Turismului).

As vrea sa lucrez inca din primul an, si ma gandeam sa dau examen pentru invatator necalificat...Ce credeti? Invatator la 19 ani

Am vazut subiectele de anul trecut si nu mi se pare greu, trebuie sa invat didactica/metodica in aceasta vara!

As vrea cateva pareri! Merci :*

1 răspuns:
| buburuza2007 a răspuns:

Nu e chiar asa,uite si eu sunt la facultatea de inginerie si al noi poti fi profesor dar trebuie sa faci un curs de catedra, numai stiu cum se numeste, banuiesc ca asa este si la turism, nu poti fi imediat, intereseaza-te mai bine si vezi,