| eU777 a întrebat:

Termin clasa a 8-a, iar maine am ultima ora de dirigentie unde fiecare dintre noi trebuie sa spuna cateva cuvinte, iar eu n-am nici o idee... Stiu ca sunt colegii mei, eu ii cunosc, dar sper sa ma ajutati doar cu niste idei, sau formulari!
Multumesc anticipat happy!

Răspuns Câştigător
| FoxGames a răspuns:

"Dragi colegi, acesti 8 ani nu ii voi uita niciodata. In aceasta clasa am avut cele mai frumoase momente. Imi va fi dor de toti deoarece mi-ati fost ca fratii si surorile. Sper ca pe viitor sa depanam amintiri frumoase. Va urez mult noroc si multa sanatate?"

3 răspunsuri:
| Ciumpi35 a răspuns:

Du-te în fața lor și spune-le ce simți, ce îți vine. Pur și simplu improvizează. Orice ai pregăti vei uita la momentul respectiv.

| speedY2 a răspuns:

Spune ce simti cu baliverne din astea nu tin. Eu in ultima zi de scoala din a 8 a am spus negru in fata imi pare bine ca nu o sa va mai vad niciodata.( eram o clasa de fiecare pentru el cine are banu adica mami si tati are note mari cine nu e mediocru)

| Lucia14 a răspuns:

Ai putea:
sa le spui ca iti va fi dor de ei;
cai stimezi pe fiecare;
ca chiar daca o so luati pe cai diferite, ai vrea sa te mai intalnesti cu ei;
ca tii ft mult la ei