| GeoGForce a întrebat:

Tocmai mi-am facut pe Minecraft un server cu pluginurisi tot ce trebuie iar cand intru pe serverul meu imi spune User not premium, in propretatile lui am pus onlinemode=false dar nimic si nu stiu ce sa ma fac
help me! Funda+vot sad

3 răspunsuri:
| Romania2014 a răspuns:

Descarca alt craftbukkit.
Unele au aceasta eroare.
Sa fii cel mai sigur ca vor merge cele de pe www.bukkit.org

| youlooser a răspuns:

Deci.ValceaIonut,nu e neaparat sa descarci craftbukkit ci doar sa umbli ceva la setari.Te duci unde e serverul si te duci la Server_Propietes sau Server (il deschizi cu notepad) si apoi cauti linia : Online_Mode = True
Trebuie inlocuit online_mode = true cu online_mode = false.Si gata.Ai rezolvat. Sper ca te-am ajutat.

| alex200388 a răspuns:

Contacteazama pe skype alexandru2003881