| anonimadepetpu a întrebat:

un prieten mi.a zis ca cunoaste traficanti de droguri si ca daca ma leg de prietenena lui ii pune sa imi faca ceva, si m.a sunat apoi "un traficant" si imi suna vocea foarte cunoscuta a celui mai bun prieten al sau si au zis ca maine ma asteapta in fata scolii, oare fac misto, funda, e urgent

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar si de a facut o gluma (ca asta e cel mai probabil) o plangere penala la cea mai apropiata sectie de politie nu ar strica. Sa invete sa nu mai faca glume proasta ei sa vada el cat de smecher mai e cand ii bate politia la usa

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Stai linistit/a, si-au batut baietii joc de tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fara discutie te-a luat la misto. Probabil ca ar fi fost mai credibila povestea lui daca ar fi "cunoscut" niste "traficanti" de fiinte umane care la o adica pot rapi si niste fetite ca si tine, si nu de droguri. laughing

| OldSoul a răspuns:

Pai oare fac misto?
Acum serios, maine e prima zi de scoala plin de parinti si profesori pe acolo, crezi ca vine cineva de genu pe acolo?

| DryIce a răspuns:

Ai nume anonima, adica e genu feminin. Si tu te dai drept baiat. Nu zic ca e wrong in fine.

| EllyClau a răspuns:

Sunt curioasa de varsta voastra (nu o lua ca o insulta) Daca sunteti inca mici cel mai probabil te-a luat la misto.