| GreenOrNot a întrebat:

Salut, TPU! Un prieten spune ca am fost violata intr-o scara de bloc si nu este adevarat. Ce sa fac? Toata lumea crede asta.

Răspuns Câştigător
| MihaiMB a răspuns:

Întrebă-l ce dovadă are și dacă nu are, acolo l-ai prins cu mâța în sac.

| MihaiMB a răspuns (pentru MihaiMB):

Mulțumesc de fundă.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Acela nu iti este prieten!
ar trebui sa stai de vorba cu el si sa-i explici ca nu este in regula ce spune si ca aceste vorbe pot avea repercursiuni chiar si de natura juridica pentru el!
insa ai nevoie de probe ca sa-l aduci in fata "autoritatilor"!

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la politie si fa-i reclamatie pentru defaimare.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Accepti realitatea, ai si tu cu ce te mandri

| MistarGoGu a răspuns:

Il dai in judecata pentru calomnie si defaimare! Daca NU prezintă dovezi poti cere câteva mii bune € daune morale poate asa ii piere cheful de glume proaste! Vorbesc FOARTE SERIOS! Altfel nu se potoleste.