| Paulla_1258 a întrebat:

V-am intrebat de filme, acum vreau sa va intreb despre cartile voastre preferate, de preferabil de dragoste. Nici sa fie prea grele, nici prea noi, pentru ca vreau sa le gasesc la biblioteca. Multumesc mult. Funda, bineinteles. :*

Răspuns Câştigător
| Fr3akyDoLl a răspuns:

Daca prin cuvantu`"dragoste" ai in vedere cartzile romantice, pai ti-as propune Madrie si Prejudecata. E o carte de epoca si e misto daca iti plac cartile de genu`
p.s. eu mor dupa cartzile de genu` SF, aventura, detectiv... dar te asigur ca a meritat sa o citesc =)

4 răspunsuri:
| TheVampireDiaries a răspuns:

Mie imi plac cartile Jurnalele Vampirilor si Harry Potter

| TTdsIulia a răspuns:

Cartile Twilight, Brida, La raul piedra am sezut si-am plans, Prima noapte, Invitatia la vals, La rascruce de vanturi big grin si daca mai vrei, id-ul meu este m. iulia23

| RawrLexa a răspuns:

Decii, eu ultima carte acre am citit-o a fost fenomenale, era vb despre o adolescenta de 12 ani apoi trecand la 16 [ pana]. Ehh ei de la 14 ani ii statea mintea numai la sex, droguri, baieti etc. Dar nu numai despre asta este vb in acrte bineinteles. Ea se numeste "Jurnalele Laurei Palmer, cap: TWIN PEAKS I "

| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Twlight,fortele raului absolut, vampiri sudului, jurnalele lui stefan,...