| monder20 a întrebat:

Salut tpu.va rog mult sa ma ajutati! dau fundalaughing. dati-mi si mie(daca stiti, sau macar daca exista) un site in care sa apara pe tot ecranul scris un mare LA MULTI ANI! vreau sa ii dau imaginea asta unei fete de care imi place.stiu ca mai bine ii duc o floare,o ciocolata,stiu, m-am gandit, si o sa-i duc, dar vreau sai si trimit imaginea aia.deci daca exista, va rog, dati-mi site-ul

1 răspuns:
| Christa a răspuns:

Http://www.romancebookcovers.com/birthday/happyBirthday2004.html - Aici ai o tema special facuta pentru ziua de nastere.