| nicsor12345 a întrebat:

va rog sa-mi spuneti ce profil sa aleg dintre: comert, mecanica sau tehnic-tehnician auto.

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Cred ca intrebarea ta este putin prost pusa.

Tu ce iti doresti sa faci? Daca stai cinci minute cu ochii inchisi, si te-ai gandi cum te vezi pe tine in viitor, ce te-ar atrage mai mult?

Tu... ce ai vrea sa faci?

Si nu ma refer la facultate. Ci ca job, ce ti-ar place sa faci?

| anonima0101 a răspuns:

Eu as alege mecanica. happy

| nicsor12345 explică (pentru anonima0101):

Multumesc pentru raspuns dar de ce ai alege mecanica poti sa-mi spui te rog?

| anonima0101 a răspuns (pentru nicsor12345):

Pai. ai mai multe posibilitati happy Salariul este maricel ..Iesi mai repede la banii tai ..Si e si un profil usor

| nicsor12345 explică (pentru anonima0101):

Dar am auzit ca dau teza la chimie si este cam greu.

| anonima0101 a răspuns (pentru nicsor12345):

Pai mai bine te interesezi despre toate profilele ..Si atunci o sa vezi unde te descurci mai bine.