| KristenRichardson a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti este un baiat care-l plac dar nu stiu daca el este ineresant de mine.Ce sa fac? Si cum sa incep discutia cu el ca sa ma placa? Va rog...

Răspuns Câştigător
| Carrtof a răspuns:

Incearca sa afli daca aveti ceva lucruri in comun ca sa stii despre ce puteti discuta, sau spune-i pur si simplu ca il placi(majoritatea baietilor apreciaza asta), nu e o rusine sa ai diverse sentimente fata de cineva, deci nu are motiv sa rada de tine sau sa i se para ciudat. Bafta! :*

1 răspuns:
| paulthegame a răspuns:

Doar spune-i cal placi si vezi ce iese cu rusinea e greu!