| IsAbElLaSwEeT a întrebat:

va rog sa nu radeti de mine! Nu sunt vreo curva, nici vreo piti, dar am si eu nevoie de cineva care sa ma iubeasca. Se apropie SF. VALENTIN si as vrea niste statusuri de singuratate. Cele mai bune primesc funda + vot.

Răspuns Câştigător
| adry2001 a răspuns:

1. Nu sunt aici pentru tine, nu sunt aici pentru cineva, sunt doar pentru mine, ma odihnesc in singuratatea mea.
2. E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie, e greu sa suferi in tacere si nimeni sa nu stie.
3. Ce mai trista singuratate, este singuratatea in doi.
Atate stiu. Scuze ca nu te-am putut ajuta cu mai mult. Nu mai intreb daca imi dai funda ca oricum nu os-o primesc eu. Oricum noroc!

1 răspuns:
| BreeTPU a răspuns:

Vezi si aici http://www.bree.ro/statusuri.php statusuri scrise corect gramatical