| MiculFaraon a întrebat:

Vine bacul si am intrat in acel stres si nu stiu de ce sa ma apuc mai repede. Credeti ca la romana trebuie invatate absolut toate operele? Ma refer aici la " Mesterul Manole", " Cel mai iubit dintre pamanteni".Eu cred adica ca o sa ne dea la alegere. Eu am invatat aproape zilnic in clasa a 12-a dar parca am senzatia ca nu mai stiu nimic. Multumesc!

1 răspuns:
| UnicornulInvizibilRoz a răspuns:

Dacă ai învățat, nu prea ai de ce să te temi! Niște materiale simple pentru subiectul III la română găsești aici: http://olx.ro/......6KqEQ.html