| anonim_4396 a întrebat:

voi ce ati facut la majoratul vostru? detaliat(muzica, numar de invitati, bautura etc)funda!

Răspuns Câştigător
| gabryela_3987 a răspuns:

Pai...poti sati inviti toti prietenii sau cati vrei tu intr-un club si va luati de acolo bautura si aveti si muzica... o sa fie super happy
sau poti sa ii inviti acasa la tine si faci acolo party si poti sa iti alegi muzica in functie de gusturile tale si ale invitatilor, iar cu bautura poti sa vorbesti si cu ei sa vezi ce lear place sa consume happy Funda :X