| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost majoratul vostru? detaliat daca se poate. funda pentru cel mai interesant.

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Am invitat cativa prieteni in club. a fost frumos, ne-am distrat, am dansat, nu stiu de unde a aflat dj-ul ca este ziua mea si mereu imi facea dedicatii, ne-a dat bere pe gratis(dar n-a avut cine sa o bea); s-a organizat si un miniconcurs-cine dansa pe niste cuburi in mijlocul clubului primea bilete la un meci de voleilaughing(pe mine nu m-a interesat meciul dar ma0-m dus sa dansez acolo) AA.si un moment frumos cand m-a chemat dj-ul pe scena si mi-a pus melodia "am doar 18 ani"...chiar m-am simtit foarte bine atunci.