| Sadness12 a întrebat:

Voi credeti in fantome sau in bloody mary? dau funda!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred in ceva ce nu exista

| WholeWorld a răspuns:

Unii pot spune ca fantomele pot exista doar in minte ta dar daca esti o persoana care crede in Dumnezeu trebuie sa crezi ca exista si satana ceea ce inseamna ca trebuie sa crezi si in fantome.
Tot ce stiu despre bloody mary este ca daca a murit cineva din cauza ta si zici in fata unei oglinzi de 3 ori bloody mariy ea va aparea si iti va scoate ochilaughing dar mai exista inca o conditie.
Ca un obiect care a apartinut ei sa fie prin zonalaughing.
Daca crezi in heaven si hell, trebuie sa crezi si in fantomehappy.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Tampenii,rod al unei imaginatii bolnave sau dorinta de a impresiona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Dupa parerea mea, exista aceste lucruri.
BAFTA!

| SirGeo a răspuns:

Nu nu cred dupa parerea mea nu exista asa ceva. funda plzz!

| MayBeWill a răspuns:

Dumnezeu exista, dar bloody mary nu exista, fantome probabil ca da, dar nu sunt sigur thinking

| Love8D a răspuns:

Nu exista fantome.Iar faza cu Bloody Mary, e o prostie, in traducere vine Maria Sangeroasa si o inveti in clasa a-VI-a la istorie.Era o regine sau ceva de genu care a omorat 200 de soli.Iar pe seama ei sau facut legende, iar legendele nu sunt fapte reale.Deci nu cred in fantome, iar Bloody Mary a existat dar nu a facut ceea ce spune legenda.

| EllaEli a răspuns:

Nu e adevarat...nu exista asa ceva.e doar o inventie de speriat copii. sa nu crezii in asemenea creatii. inventii doar atat. FUnda? big grin