| PuLs a întrebat:

Voi cum preferati sa stati la PC cu becul din camera aprins sau stins? Daca stati cu becul stins va doare capul(daca stati mult gen 4-6 ore)?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kobra12 a răspuns:

Cu becu aprins stins rezisti mai mult stau 14 ore de obicei

Răspuns utilizator avertizat
| jokerulvlad a răspuns:

E mai bine cu becul stins si ne e adevarat ca te doare capul eu am stat la calculator toata noaptea si nu am patit nimic.

| arcticlove a răspuns:

Pai dac stai la calculator cu lumina inchisa te doare capul deoarece ecranul pc-ul este singura sursa de lumina din camera si ochii stau intreptati numai acolo...deaceea este bine ca lumina in camera sa fie deschisawinking

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu stau noaptea la PC.