| gabrielosss98 a întrebat:

Salut TPU,vrau si eu o lista cu jocuri pentru calculator,nu conteaza cerintele de abia mi-am luat laptop si este foarte bun,as vrea sa nu fie shooter sau de curse, in rest tot.O sa vina un prieten pe la mine, ce am mai putea sa facem in afara de laptop?

4 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa ne dai informatii despre laptop, happy nu de alta dar nu cred ca o fi chiar cel mai bun laptop din lume sa ruleze toate jocurile la high happy...
Oricum daca laptopul poate duce Crysis 3, assasin creed 3, call of duty black ops 2, borderlands 2, planetside 2.
Ps:Mai bine ne spui modelul de laptop ca sa nu te trezesti ca-ti merg jocurile cu lag.

| SmokeyEye a răspuns:

GTA

| gregoire a răspuns:

Fable, assasins creed, spiderman