| anonim_4396 a întrebat:

vreau pareri despre asta, spuneti-mi daca am vreo treaba cu engleza si daca sa mai continui sau nu, FUNDA!

I hear your voice
I wanna say
Welcome back home
I miss you.

Please don't leave me again
I don't wanna lose you again
Please forget all the past
I will become at the last

A real boyfriend, a real man
I wanna kiss you
I wanna feel you
At my chest, wispering
I love you

I hear your voice
I wanna say
Welcome back
I miss you

I should say sorry for what i do
I can't belive i left you,
Now i cry and i don't know
How to make to forgive me

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Şi eu la fel. Observă doar ingeniozitatea, creativitatea şi originalitatea cu care acest tânăr artist îşi tratează compoziţia. Parcă o şi aud pe Inna behăind aceste versuri, iar în fundal repetându-se acelaşi sunet enervant al stilului "popcorn" timp de 3-4 minute.

9 răspunsuri:
| William a răspuns:

Continua sa inveti ca te descurci bine.
Cateva observatii:
I should say sorry for what I did. I (eu) se scrie mereu cu litera mare de tipar si in loc de do era did. Si ''wanna''... eu nu am nimic impotriva daca folosesti termenul asta in loc de want to dar eu profa mea din generala se supara cand vedea ca scriu wanna, gonna etc. Si mai invata cuvinte (de preferat din filme si melodii) ca sa te exprimi mai bine. Ti-as da nota 8, 50.

| Algida a răspuns (pentru William):

:O Ce rau imi pare ca nu am mai asteptat, trebuia sa iti dau tie funda sad Sunt impresionat, exista si oameni care stiu sa vorbeasca si fara o ironie aspra, iti multumesc pentru comentariul tau.

| William a răspuns (pentru Algida):

Merci. Nu e nimic, am raspuns la intrebare ca sa te ajut nu ca sa imi dai funda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la Marius Moga încoace n-am văzut un compozitor atât de mare în limba engleză.

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Io-s speechless! big grin

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Da...
Uff, cu Inna in ecuatie deja e too much for me big grin

| anonim_4396 explică (pentru Kaℓi):

Ai dreptate, doar Inna e the biggest artist from ţara noastră.

| Algida a răspuns (pentru anonim_4396):

Ador ironia voastra, insa prea multa ura, recunosc ca e o prostie, ma plictiseam... continuati chiar daca am desemnat un castigator. Ador ironia voastra rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Kaℓi):

Şi eu la fel. Observă doar ingeniozitatea, creativitatea şi originalitatea cu care acest tânăr artist îşi tratează compoziţia. Parcă o şi aud pe Inna behăind aceste versuri, iar în fundal repetându-se acelaşi sunet enervant al stilului "popcorn" timp de 3-4 minute.

| Bøøgey a răspuns:

Esti sublim.