| Capi a întrebat:

vreau repede niste statusuri de dragoste pentru o fata care o iubesc enorm

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy

In mintea unui baiat incape un numar infinit de fete, insa in INIMA lui doar una! ♥.

Un bărbat cu adevărat îndrăgostit, ar face orice NEBUNIE doar ca să te poată vedea 5 minute ♥!

Lumea e plină de lucruri frumoase. Tu eşti unul dintre ele ♥!

Fericire? Tu, eu și marea. ♥

Un zâmbet nu mi-l poate aduce decât persoana potrivită!♥

Recunoaşte îmi stă mai bine, când zâmbesc, când sunt cu tine.; x

Nimeni nu ne poate desparti acum, doar tu poti sa intelegi ce simt, ce spun. ♥

Cuvintele. ce rost aveau atunci? Ce rost ar avea acum? Mai bine m-ai lua in brate, zic. ♥

Ne certăm de multe ori...important e că simţim atunci când ne despărţim, Suferim ca proştii, ne-mpăcăm şi-apoi zâmbim, toate astea pentru că ne Iubim

Tu ești armonia versului ce-l cânt și nu te-aș schimba nicicând

Inima îmi bate tare când sunt în braţele tale

Şi în minte ţi se adună sute de mii de cuvinte, numai când iţi aduci aminte cum uitai de tot cu ea, cum te mângaia si ascultaţi muzica ce se auzea pe fundal

„Te iubesc pentru că mă iubești". GREȘIT! „Te iubesc pentru că te iubesc

A plecat totul de la o joacă, neștiind că în sufletele lor o singură iubire poartă

M-aştepţi ca şi când numai eu şi cu tine am mai fi pe pământ

Ăsta-i momentul. Nu te opri dansează după ritmul inimii. Cand mă priveşti aşa e dragoste din prima

Fac ce vrea inima ta, că merită dragostea

Te iubesc când taci sau când vorbeştii. Te iubesc când dormi sau mă priveştii!

Spune-mi tu crezi în noi? Jură-mi că vom fi doi!

Cand te uiti la ea, parca te uiti la soare. Simti cum Inima-ti bate, DIN CE în ce mai tare.

Cel mai frumos cadou pe care un băiat poate să-l ofere unei fete este atenția, iar cadoul pe care-l poate oferi o fată unui băiat este sinceritatea