| Deea4u_2595 a întrebat:

Vreau si eu statusuri de dragoste. de genul te iubesc...:d. fundita

4 răspunsuri:
| rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrfffffffffff a răspuns:

Stii eu nu folosesc cine stie ce statusuri doar te iubesc si numele acelei fete! si trebuie sa i-mi dai fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.

Pe malul Marii Negre statea un copilas si-mi spunea de tine ca esti un ingeras love strucklove strucklove struck

Poarta`te frumos cu ea`. Ca e prea mica` si nu stie ce vrea`. Spune`i "Da" cand spune "Nu". Cand zambeste` zambeste`i si tu.Cand greseste n`o cert. E prea mica si nu`si da seamaa`love struck

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

Asha micuta cum e ea.pAstreazo langa tine.batting eyelashes. si poarta-te frumosh cu eawinkingblushing

Atunci cand ingerii vor prinde si ei viata Vor sti ca tu ai fost a vietii mele prefata As vrea sa inteleg de ce Timpul se opreste De ce doar glasul tau este cel ce ma raneste

Ea e ca un rauu care'tsi fke bine! Fara ea tsi'e greuu, sau poate tsi'e bine! Ai vrt de mult s'0 parasesti, dar n'ai putut, pentru ca'0 iubesti

Eu de obicei zic te iubesc si numele persoanei, asta e un adevarat status de dragoste mai ales daca il vezi saptamani la rand sau macar zile, nu neaparat un status pentru iubit, si prietena cea mai buna merita iubita pentru cate face.

xoxo, didi

| PokFuN a răspuns:

Uite unu
te iubesc exact cum te calaresc rolling on the floor)))))))))))))