| Katalin12 a întrebat:

Vreau sa cumpar hosting pentru sv samp de la hqh si cand dau "comanda" imi spune mod de plata: paypal, sms, plata cu cardul online etc. Intrebarea este ce inseamna paypal si ce inseamna prin sms?
Dau funda maare.

1 răspuns:
| bizonul85 a răspuns:

Salut...pai ce sa insemne? plata prin SMS (de pe telefon) sau plata dintr-un cont Paypal (serviciu de plata online). daca vrei sa afli mai mult despre PayPal fa o cautare pe google si o sa afli tot ce este nevoie. Bafta