| znstr a răspuns:

Cum a zis si 'quintron', nu noi iti vom folosi telefonul. Daca ar fi eu sa aleg, nu mi-as cumpara niciunul dintre ele. Eu am un Samsung Galaxy Ace de vreo 8 luni si merge struna, face poze bine, memorie suficienta (vine si cu un card + adaptor), se misca rapid, cu netu n-am probleme (ce-i drept youtube se misca mai greu, dar na, e telefon nu laptop), in rest totul bun si frumos. Nu mi se pare scump, daca il cauti pe Okazii, nou-nout poate sa fie si 7-8 milioane (eu l-am apucat mai scump). Daca vrei un "plus" la telefon, ia-ti noul Galaxy Ace Plus, pe emag.ro este 910Lei. http://www. emag.ro/telefoane-mobile/telefon-mobil-Samsung-s7500-galaxy-ace-plus-dark-blue--pSAMS500DB

dar in niciun caz nu iti recomand sa-ti iei telefon de la Huawei, HTC, Allview, sau alte marci. Eu am mers intotdeauna pe Samsung si Nokia (Cele clasice, fara sistemul de operare Symbian). Si galaxy gio este destul de bun, insa are camera de 3 sau 3, 2/3, 5 mpx (nu mai stiu exact), display mai mic, ceva mai ieftin daca nu vrei un telefon extrem de sofisticat. Ramane la alegerea ta acum ce telefon iti vei lua, eu ti-am recomandat ce cred eu ca s-ar merita. Pa pa!

2 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

De ce nu citesti fiecare telefon in parte ce are ce face si la final decizia e a ta! nu noi iti vom folosi telefonul! parerile sant impartite

| foliisihuseRO a răspuns:

Folii si huse pentru acest mobil : http://www.foliisihuse.ro/......-e400.html