| VLodDy a întrebat:

imi puteti spune si mie care dintre aceste telefoane e mai bun? sau mai bine zis l-ati alege voi?

1)Huawei U8510 IDEOS X3, Negru
2)Dual-Sim Allview F3 Sensy
3)Dual-Sim Allview Alldro P2
4)Huawei U8650 Sonic Black
5)Gigabyte GSmart G1345
6)Dual-Sim Allview Alldro P1
7)HTC A310e Explorer Black
8)Samsung S5670 Galaxy Fit Metallic Black
9)HTC A310e Explorer Black
10)Nokia X6
&
11) O replica fidela iPhone 4

Sa imi specificati si motivul pentru care ati alege acel telefon,sa imi fie si mie mai usor sa ma decid, va rog.

Pe mine ma intereseaza sa il folosesc ca aparat foto,muzica, jocuri si vorbit.

Astept cat mai multe pareri.

Va multumesc si fundawinking

Răspuns Câştigător
| alicepika a răspuns:

Din punctul meu de vedere as alege Nokia X6. avand in vedere ca telefoanele Nokia sunt rezistente in ceea ce priveste bateria, sunt telefoane bune in general si rezistente.Sunt si eu detinatoarea unui Nokia N8 si sunt incantata de el.X6, daca nu ma insel este conceput pentru muzica deci e usoar de folosit.Ai o capacitate foarte mare de stocare a datelor, 32 de Gb si nu o sa ai nevoie de o memorie externa.In plus pentru jocuri toate se pot descarca din magazinul ovi gratuit dar sunt si cu plata(depinde de jocuri), de asemenea si aplicatii le gasesti tot acolo.Este usor de folosit si eu as alege Nokia. Sper ca te-am ajutathappy

| VLodDy explică (pentru alicepika):

Inafara de Nokia X6 care mi l-ai mai recomanda? plzz happy

| alicepika a răspuns (pentru VLodDy):

Mai mult ca sigur Samsungbig grineste si el la fel de bun ca si noika

3 răspunsuri:
| dericku7 a răspuns:

Cel mai bun e s5670 care il poti lua de aici http://bit.ly/KDOJer la cel mai mic pret. Bafta