| Adelyn24 a întrebat:

Vreau sa descarc ceva, ma puteți ajuta? tot ce trebuie sa faceti este sa intrati aici >-- http://mgjmp.com/aa64913bafe4/invite# cine intra primul primeste funda restul primeste vot!

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Haha, știi, daci citești printre rânduri, vezi clar psihologia inversă! Iar spunându-mi să intru pe acel site misterios, anumit nu voi intra niciodată!
În concluzie, nu aș intra niciodată pe un site doar pentru a ajuta pe cineva!

| Adelyn24 explică (pentru positivity):

Cam ciudat raspuns, nu intra daca nu vrei