| CoRrUpT3D a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon la abonament, abonamentul vreau sa fie pana in 60 lei lunar si bugetul meu ar fi intre 1400-1500 lei(cu abonamentul intre 1400-1500lei nu telefonul cat costa ) as dori unul bun cu un procesor foarte puternic pebtru acest pret deoarece veau sa joc jocuri cu grafica mare si cu o camera foarte buna, eu m-am gandit sa imi iau un HTC m9+ dad procesorul este slab si m9 nu are display 2k, deci vreau un smartphone cu un display 2 k, minim 3 gb ram si un procesor minim snapdragon 810 d
Sau ceva mai bun si o camera de minim 16 mpx. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te tu la orice centru de telefonie si explica-le ce vrei si vezi daca au ce sa-ti ofere din ceea ce au la acest moment, la oferta de contracte!
Cat priveste contractul telefonic, ai nevoie de:
- Carte de identitate cu varsta de peste 18 ani
- Adeverinta de salariat, in care sa se mentioneze ca ai PESTE 12 luni (1 an) de munca, in aceeasi companie.

2 răspunsuri:
| manumescbosssdeboss a răspuns:

Samsung J5 (2016).

| CoRrUpT3D explică:

Dar nu vreau telefoane chinezesti. Ceva gen Samsung, HTC, LG, ceva mai cunoscute marcile