| Bobocel_Ionut_1994 a întrebat:

vreau sa imi fac un canal de youtube, dar nu am inspiratie pentru un nume.
Eu voi posta pe canal trucuri magice si vreau un nume potrivit pentru acesta, va rog dati-mi si mie mai multe idei pentru un nume va rog, dar sa nu fie (ex: Magie a la Ionut), vreau cat mai multe idei foarte bune, dau funda pentru raspunsul castigator.

3 răspunsuri:
| IonutzWoW a răspuns:

Uite o lista cu nume misto:
RaZoR
RaZzOr
RaZzEr
RaZeR
ProXtreMm
MadrYx
SiNNNeR

| IngerasulMicutz a răspuns:

Magicianul Superdinni, nu prea am nici eu idei doar atat stiu, funda? happy

| Gabriel643 a răspuns:

Magic Land
Magicus
Misticus
Maestrus Magicus
Maestrus Superbs
funda?