| Omgunstoppable a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon si nu ma pot hotari care sa il iau dintre Iphone 4 si Htc 8x. Cel mai mult folosesc telefonul la muzica, poze si internet. Care sa il cumpar? De ce?

Răspuns Câştigător
| pahomi a răspuns:

Eu zic Htc 8x. Este din toate punctele de vedere un telefon mai bun, mai ales pentru ceea ce vrei tu sa il folosesti internetul ruleaza mai bine si bateria tine mai mult decat la un iPhone.deci sfatul meu este acesta, daca ti'a fost de folos sfatul Funda big hug please