| Alexutzz_Alex_1994 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum pot sa ajung imgimer in it?
La ce liceu trebuie sa intru si la ce facultate?
Ce medie trebuie sa ai ca sa intri la liceu? Dar la facultate?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de un profil mate info indiferent de liceu. Media nu avem de unde sa o stim noi, depinde de liceu, oras, si restul care aleg acel liceu.

La facultatile de profil IT in general se da admitere, conteaza mai putin media de la BAC.

| Resurrection a răspuns:

In primul rand, este inginer, nu "imgimer". In al 2-lea rand, pentru asta nu conteaza liceul ci profilul, anume. Mate info. Media. depinde la ce liceu vrei sa intrii. Iar la facultate, automatica trebuie sa o urmezi. Have a nice day!