| adysensation a întrebat:

Vreau sa stiu si eu mai multe despre liceele din Ploiesti ca de exemplu mihai viteazul, il caragiale sau virgil madgearu? De ce se spune ca la mihai vitezul sunt numai fitosi? Dar despre profesori, ce parere aveti, multi spun ca trebuie sa faci meditatii alfel nu treci... nu stiu va rog spuneti-mi cat mai multe.

multummesc

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Am avut si eu ceva asemanator. Se zvonea si-mi facusem impresia despre un liceu ca e plin de fitosi, apoi cand i-am cunoscut mai bine mi-am dat seama ca erau oameni normali, poate chiar mai civilizatii unii dintre ei fata de majoritatea oamenilor. Deci nu te lua dupa zvonuri. Exista feluri si feluri de oameni impartiti prin diferite locuri. Tu trebuie doar sa stii cum sa te feresti de grupurile pe care nu le agreezi.
Succes!