| MikeZG a întrebat:

Ce parere aveti despre: CN Mihai Viteazul Ploiesti, CN I.L.Caragiale Ploiesti, Colegiul Economic Virgil Madgearu Ploiesti, Administrativ Victor Slavescu Ploiesti si Colegiul Spiru Haret Ploiesti? Vreau sa intru la un liceu linistit, cu elevi care invata, profesori care isi dau interesul, fara batai sau drogati.

1 răspuns:
| diliu9 a răspuns:

Mihai Viteazu a fost un erou cu care se mandreste tara noastra prima lui inconorare a avut loc la alba Iulia