| curious01 a întrebat:

vreau sa va intreb ceva: maine la un eveniment public o sa ma intalnesc cu o fata pe care eu nu o cunosc, dar parintii da, si ei doresc mult ca eu sa fac cunostinta cu ea si sa intru in vorba, adica sa ne imprietenim, cum as putea sa abordez situtatia? care ar fi primele vorbe, intrebari care i le-as putea pune acelei fete? FUNDA! pentru cel mai de ajutor raspuns...

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Discuţia o să meargă de la sine. Nu trebuie să îţi pregăteşti dinainte replicile.
Numai bine! (:

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Stai liniștit, or să bage părinții în discuție fără să vreți.
Doar nu vă închide nimeni într-o cameră singuri.

| SasNetRomania a răspuns:

Are dreptate 0rlando plus ca fiecare om abordeaza altfel, trebuie sa inveti asa ceva si tu, nu sa stai pe fb si sa nu ai curaj in realitate.