| Ciocolăţică2013 a întrebat:

Bună, TPU!
Aş avea nevoie de câteva sfaturi din partea voastră dacă e cu putinţă.
Cum aş putea să mă împrietenesc cu cineva care este în zodia berbecului? E vorba de o fată, ea este foarte sportivă, extrovertită şi chiar acidă. Eu sunt capricorn şi sunt o persoană mai tăcută, serioasă dar totuşi îmi doresc să fiu mai sociabilă.
Deci întrebarea mea ar fi, ce subiecte să abordez ca să-i atrag atenţia acelei fete?
PS: Nu vreau romane copiate de pe Internet. Vreau sfaturile voastre din cunoştinţă de cauză.
Vă mulţumesc!

1 răspuns:
| cretzolina93 a răspuns:

Dupa parerea mea nu conteaza zodia.de fapt nu prea te poti lua dupa zodii...pur si simplu ar tebuii sa incerci sa vorbesti cu ea, sa.i demonstrezi ca esti sociabil! incearca sa porti o discutie despre lucrurile care ii plac, sa ii dai de inteles ca aveti aceleasi pasiuni...so rogi sa te ajute cu sfaturi! intelegi tu chesti de genul asta!