| N3v3rQ a întrebat:

vreau sa va intreb cum sa nu mai fiu sensibil la modu ca plang repede dintr-o singura cearta cu parinti imi vine sa plang sau daca la scoala se ia unu de mine il bat si pe urma incepe si da si el in mine si se resteste la mine incep sa plang si sunt BAIAT nu sunt dezvoltat si nu stiu sa fac ca sa nu mai plang asa repede sunt emotiv rau de tot! Multumesc anticipat
Dau Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Sa nu te lasi descurajat de nimeni.Sa fii mereu asa cum vrei. Lupta, fii stapan pe situatie. Nu ceda deloc. In final stradania ta nu va fi in zadar. Sadeste din timp aspiratiile si fii staruitor. La sfarsitul unei zile grele vei stii ca ai mai adaugat putin cate putin in "gradina ta de dorinte mari