| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut TPU, vreau sa va intreb pe cei care fumati, mereu aud nu pot sa ma las de fumat, ce simtiti exact cand fumati, ce placere simtiti? Fara suparare, intreb de curiozitate, dau funda

Răspuns Câştigător
| Aseia21 a răspuns:

Buna, fumez cam de 7 ani am lăsat țigările de cam în an acum fumez iqos, dar pe la început simțeam o plăcere pe dinăuntru ca un calmant gen daca stii ce zic, dar cu timpul este doar lipsa de nicotina din corp si atat. Iar chestia cu nu poti sa te lasi eu nu o cred pentru ca de fapt nu vrei sa te lasi. Efectiv oameni după ce se lasa de fumat tind sa se ia in greutate si da fix asta se intampla pentru ca ai mereu un obicei sa bagi ceva în gură laughing). So, no smoking dear happy