| Panndy a întrebat:

Pentru cei care fumeaza asa din curiozitate ce simtiti cand fumati si de ce va.ti apucat de fumat? fara suparare pentru cei care nu vad nici un rost in intrebarea asta...

Răspuns Câştigător
| Charice a răspuns:

Pai atunci cand fumezi te calmezi si mai uiti de una alta asa cred eu happybig grin

1 răspuns:
| mona a răspuns:

M-am apucat dintr-o prostie...anturajul care intre timp a devenit dependenta, nu simti nimic doar placerea de a trage din tigara...de a-ti fuma viata