| AlexManea95 a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare : merita sa-ti cumperi un BlackBerry (Curve sau Bold, nu conteaza care) care sunt avantajele sau dezavantajele? As vrea sa aud si parerile unor utilizatori de BlackBerry.

1 răspuns:
| dana94dana a răspuns:

Eu am Blackberry Curve si pot spune ca imi place deoarece bateria ma tine chiar si 5 zile sau si mai mult chiar daca il folosesc mai mereu. Mie mi se pare un telefon ok, acum depinde si de tine care iti place. Sper ca ti-am fost de ajutor.