| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri (mai vechi) genul "Split-screen" care se poate juca in 2 jucatorii.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! happy iti recomand: "Brothers: a tale o two sons". Nu stiu exact cat de vechi e, s-ar ptuea totusi sa fie nou, dar e foarte tare big grin poate nu ff tare jocul in sine, dar ca animatie si ca poveste, e super happy (Dar te previn, e foarte dramatic.)

| bubulete a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut Ghost Rivaille am jucat acest joc si vreau niste jocuri split screen findca vreau sa ma joc cu un prieten in doi daca ma intelegi. Ceva cu masini sau ceva gen "Brothers: a tale o two sons".