| opierdevara a întrebat:

Salut TPU

vreau si eu niste statusuri despre cum toate il vor... dar eu daca sunt in clasa cu el am mai multe sanse, adica il ajut mereu cand are nevoie.chestii de genu! Pt cele mai tari:Funda

Răspuns Câştigător
| Allex_6640 a răspuns:

Deci fi atenta ca acum iti fac unuwinking -----> Toate umbla dupa tine.Dar eu stiu ca tu vei fi al meu :X te iubesc puiul meu laughing) sper sa iti place moam gandit 2 minute la el happy

1 răspuns:
| Eli_7365 a răspuns:

Eu sunt langa el cand problemele sunt multe. Si tot Eu sunt SINGURA care are rabdare sa-l asculte.
Invata sa pretuiesti adevaratele valori... nu toate zdrentele sunt comori!:*
M'ai atras cum ai stiut numai tu • Si'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o altcineva • Si de atunci locul tau e in inima mea
Eu te aduc la normal, cand esti intors pe dos!
• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •"