| LovedYourAngel a întrebat:

Vreau si eu statusuri despre despartire. ceva de genu " te vreau inapoi". sau alte statusuri

Răspuns Câştigător
| andozaurus a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu! toate trebuie sa leincerci, incearca-le pe viu! cand toti prefacutii se prefac ca stiu. ridica doar degetu mijlociu?!

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.

Zambeste chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

Senzatia e unicaa, doza de risc e mica.Viciul meu implicaa doar placere si dependenta psihica

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

Si realizez ca pot[Sa uit tot]Ca si cum n-ar fi existat deloc… Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu in drum. poate am pierdut ce aveam…pentru altceva mai bun

4 răspunsuri:
| BellaSomerhalder a răspuns:

Stiu eu unul! " Status de cocalar. ( Te vreau inapoi. ) " Funda? - ironie.

| LovedYourAngel explică (pentru BellaSomerhalder):

Ha ha...sorry dar n-am nevoie...

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru LovedYourAngel):

Tocmai spuneai ca ai nevoie de statusuri. Eu te-am ajutat. You mad?

| LovedYourAngel explică:

Funda la cele mai frumi statusuri:*:*:*