| FulgerMcQueeN a întrebat:

vreau si eu sa instalez Virtual Box si vreau sa stiu cateva chestii inainte...

1. Daca instalez vreun sistem de operare sau orice alt ceva imi afacteaza in orice fel PC'u.

2.La instalare la un moment dat imi apare,, Networking feature will reset your network connection and temporarily disconnect you from the network." (detaliat ce se intampla)

3. Daca as vrea sa testez un program oarecare (.exe) cum il testez, trebuie sa bag sistem de operare (si daca il instalez ramane si dupa ce inchid Virtual Box, si pot umbla pe internet, si pot testa programe gen antivirus etc... ) si daca imi da eroare ceva afecteaza PC-ul. (sca ca m-am repetat)

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Ti-am dat un raspuns pe privat sper ca ai inteles tot ce ti-am explicat... daca nu intelegi ceva sti unde ma gasesti happy.