| marrya267 a întrebat:

.. vreau si eu site ca sa pot corecta/modifika culoarea s.a.in poze... ce imi propuneti?

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

Fie photoshop, fie corel draw, fie... sunt multe depinde ce vrei sa faci la pozele alea mai exact pentru modificat culoarea si luminozitatea si etc. eu unu folosesc corel draw ca e usor de folosit si are destule optiuni pentur un programel usor. pentru modificari mai serioase photoshopul se cere...dar ai grija la faimoasele poze trucate care ies pe urma aiurea. oricum bafta si Have Fun