| OvydeLl0 a întrebat:

Vreau si eu un hack pentru metin 2 de schimbat bonusuri dau funda...

10 răspunsuri:
| ToxicMind1 a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/AgKjh/AngelMetin2Bot.rar

Ultimul update aparut la angelbot facut de cei de la elitepvpers.
Mai nou tradehack merge pe majoritate privatelor cu clientul nou v3.
Dmg hack merge pe private si oficiale.
Tradehack nu merge pe oficiale.
Are de toate fishbot lvl bot drop hack teleport etc.

Nu are hack de yang nu exista asa ceva sau sa iti dea gm sau mai stiu eu ce porcarie viseaza unii.

| Loser0 a răspuns:

Fratioare,lasa-te de metin ca dauneaza si nu exista hack-uri pentru metin, bonusuri etc

| OvydeLl0 explică (pentru Loser0):

N-am nev de comentarii ca ale tele...

| Loser0 a răspuns (pentru OvydeLl0):

Mda laughing Imi place cum ucizi limba romana, si eu iti zic adevaru, chiar nu exista hack-uri dar daca tu esti asa orgolios du-te frate si cauta pana ti-o iesi ochii din cap!

| OvydeLl0 explică (pentru Loser0):

N-am chef sa ma cert mai ales cu cei ca tine zi vezi cu vorbitu ca eu nu "ucid" limba romana. Frate du-te de aici, dar asa din curiozitate cati ani ai?

| Loser0 a răspuns (pentru OvydeLl0):

Nu o ucizi, da nici mult nu mai ai laughing am suficenti ani incat sa-mi dau seama ca metin e un joc de copii de 7 ani. laughing

| OvydeLl0 explică (pentru Loser0):

Ba copile 1: 7 ai ani ai tu ca te vad comentand aiurea;
2:Metin e un joc frumos si nu inteleg de ce te preocupa pe tine.
3:Cum de ai ajuns la intrebarea asta daca metinul e un joc de copii de 7 ani?

| tryyky a răspuns:

Stiu eu unul pentru yang
http://metin2-ro-yang-nelimitat.yolasite.com

| SmQ a răspuns:

Add la bigbang8765 siti dau un switch care schimba foarte repee bonusurile

| VictorVictorD123312 a răspuns:

Iti dau eu hack-u id draica_david2000