| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu un program ca sa nu mai poata sami sparga nimeni parola de la id ca mi-o tot sparge cineva si nu mai stiu ce sa fac....sau ce pot sa fac sa nu mai poata sami sparga parola de la id va rog ajutati-ma crying dau funda...

2 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Reinstaleaza windows, schimba parola, baga antivirus.

| yon3l a răspuns:

Pai in primul rand sa ai un antivirus puternic si de incredere si in al doilea sa ai grija la orice fisier suspect care ti se trimite ata pe mess cat si pe mail.Sa nu fie troieni sau virusi.